BIT AS, Kirjastus Avita

Organisatsioon: BIT AS, Kirjastus Avita
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 27.02.2012
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored
Eesmärk:

Toetame andekaid noori eesmärgiga neid tulevikus innovaatilise õppematerjali loomisse kaasata. Juba praegu on meil tööl kümmekond noort, kes on ennast sel alal tõestanud. Firma loodab ka edaspidi leida selliseid inimesi, kes soovivad töötada autorite või toimetajatena.

2005. aastal algas koostöö Tartu Ülikooli Teaduskooliga, aidates saata õpilasi rahvusvahelistele olümpiaadidele. Alates 2007. aastast on preemiad välja pandud matemaatika, keemia, füüsika, bioloogia, geograafia, emakeele, eesti keele võõrkeelena, vene, inglise ja saksa keele olümpiaadidel auhinnalistele kohtadele tulnud õpilastele. Teine ulatuslikum koostöö on kirjastuse ja TLÜ EKKI ühisprojekt „Erikursus keelest“, et luua 7. klassi kirjanduse e-tunnid. Projekti eesmärk on arendada tudengeid nii akadeemiliselt kui ka praktiliselt ning saada vastu värskeid ideid ning pühendunud töötajaid. Nii TLÜ kui ka tudengeid on kaasatud õppekirjanduse loomise erinevatesse etappidesse. Näiteks on nad kaasautorid, toimetajad, koostavad õppeülesandeid ja aitavad tõlkida.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Rahaline toetamine, Noorte juhendamine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Õppematerjali koostamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Anneli Veskimäe
Telefon: +372 627 5413
E-mail: anneli@avita.ee
Veebilink: www.avita.ee