CWT Estonia AS

Organisatsioon: CWT Estonia AS
Toimumispiirkond: Harju maakond, Tartu maakond
Lisatud: 12.04.2012
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored
Eesmärk:

Lööme partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides. Usume, et haritud ja edasipüüdlikud inimesed on Eesti suurim rikkus. Peame väga oluliseks Tartu Laste Tugikeskuse poolt tehtavat tööd laste väärkohtlemise vastase tegevuse korraldamisel ja oleme aidanud finantseerida tugikeskuse erinevaid projekte. Peame oluliseks, et need, kellel läheb hästi, aitavad meie ühiskonna nõrgemaid liikmeid, kes abi vajavad ja vanusest tingituna end ise aidata ei suuda.

CWT Estonia (Kaleva Traveli) reisistipendium
Alates 1997.a. toetab CWT Estonia igal aastal Tartu Ülikooli doktorantide ja magistrantide õppereise Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde loodud CWT Estonia reisistipendiumi fondi kaudu. Stipendiumid määrab valitsuse poolt kinnitatud stipendiumikomisjon üks kuni kaks korda aastas.
Lisainfot vaata siit >>
Tartu Ülikooli Rebasenädal
Rebasenädala eesmärgiks on aidata Tartu Ülikooli esimese aasta tudengitel sisse elada ülikooliellu, aidata kaasa tutvuste loomisel teiste esmakursuslaste ja ka vanemate kursuste tudengitega, toetada neid esilekerkivate probleemide lahendamisel, õpetada orienteeruma Tartu linnas.
Tartu Laste Tugikeskus
Tartu Laste Tugikeskus on olnud laste väärkohtlemise vastase tegutsemise algatajaks Eestis ning on nüüdseks juba kaksteist aastat sellealase tegevuse aktiivne läbiviija ja arendaja. Kümme aastat on psühholoogilist ja sotsiaalset nõustamist ja teraapiat pakutud tasuta kõigile abivajajatele. Keskus aitab riskilapsi ja nende pereliikmeid, tegeleb ennetustöö, avalikkuse teavitamise ning professionaalide koolitamisega. CWT Estonia toetab alates 2007 aastast Tartu Laste Tugikeskuse projekti "Vanem Vend Vanem Õde".

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Rahaline toetamine, Noorte juhendamine, Auhindadega toetamine, Tunnustamine, Praktikakohtade pakkumine, Stipendium
Roll toetustegevuses: Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Hiie Aru
Telefon: +372 640 7770
E-mail: info@kalevatravel.ee
Veebilink: www.kalevatravel.ee