Etiketi kool

Organisatsioon: Etiketi kool
Toimumispiirkond: Üle Eesti
Lisatud: 20.05.2013
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored, Õpetajad
Tegevuse tüüp: Pikaajaline programm
Eesmärk:

Meie peamine eesmärk on aidata inimestel paljastada oma varjatud andeid ja kasutada maksimaalselt oma potentsiaaliAbistame täiskasvanuid nende eneseteostamisel, et parandada nende suhteid ja et nad kasvataksid oma lapsi nii, et neist saaksid korralikud ja õnnelikud inimesedKui inimene on õnnelik, siis on ta enesekindel ning ka teiste vastu lahke ja abivalmis.

Tahame luua parimate spetsialistidega õppeasutuse, kus on individuaalsed programmid iga inimese jaoks. Õppeainete teemad on etikett, filosoofia, vaimsus, religioon, ajalugu, sport, kunst, kirjandus, kirjutised, finantsharidus, psühholoogia, kultuur, kunst, võõrkeeled, muusika, tants jm. Meie eesmärk on aidata inimestel tegeleda sellega, mida nad tahavad päriselt ja milles on neil kõige rohkem annet, kas kultuuri, spordi või äri vallas. See aitab meie riigis kasvatada oma ala parimaid professionaale ja muuta ka Eesti riiki tugevamaks. See ühendab inimesi ja aitab kaasa riigi majanduskasvule.

www.cashflowtallinn.comwww.renatus.eu

Koostöövõimalused: rahaline panus

Koostöö võimalused: Otsime koostööd ettevõtetega ja sarnase mõtteviisiga inimestega, kes hoolivad endi ja meie laste tulevikust

Kontaktandmed

Nimi: Vladislav Vassiljev
Telefon: +372 56 938 389
E-mail: vladvass@gmail.com
Veebilink: vvas.webbyt.com