Ettevõtlikud noored unistavad taimetoidu rattakohvikust

Organisatsioon: Taimetoidurestoran Inspiratsioon OÜ
Toimumispiirkond: Harju maakond
Lisatud: 09.03.2015
Sihtgrupp: Noored
Eesmärk:

Taimetoidurestoran Inspiratsioon on ettevõtlike noorte poolt rajatatud taimetoidu kohvik-restoran Tallinna vanalinnas. Sotsiaalse ettevõttena on meie jaoks oluline levitada Eestis nii kohaliku taimetoitluse kui ka välismaisete taimetoitude ning tervisliku toitumise aluspõhimõtteid ning olla eeskujuks ja toetajaks taimetoitlasest perekondadele. Oluliseks peame täisväärtusliku taimetoidu retseptide ja üleüldiselt ka mitmekesiselt kasuliku toitlustamise baasteadmiste jagamist kui ka uudsete maitseelamuste loomist.

Taimetoidurestoran Inspiratsioon on ettevõtlike noorte poolt rajatatud sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on avada oma unistuste vegan rattakohvik.

Meil on üks unistus! Suur ja ilus unistus, mille täitumisse südame ja hingega usume ning mille tõekssaamise poole püüdleme. Väiksemate ja suuremate sammudega jõuame sellele iga päevaga natuke lähemale, sest ühel ilusal päeval peab see ju täituma.

See ilus unistus on rattakohvik, mis meie kõigi tänavatel püüaks meie pilke ja pakuks maitsvat ning inspireerivat kehakinnitust. See on unistus pakkuda inimestele midagi südamele ja hingele, insipreerida neid ja näidata kui head ja maitsvad võivad olla tervislikud taimsed toidud.

Rattakohvik on sündinud unistusest pakkuda tervislikku toitu väga põneval ja uudsel viisil. Meie missiooniks on pakkuda väärtust, mida hetkel turul ei eksisteeri. Seega tervislik ja elamuslik toit kiirelt kätte, kuna hindame meie aega-väärtustavaid kliente. Lisandväärtusena pakume ka tervislikke smuutisid, mille valmimisele on võimalik ise käsi külge panna. Ütleme nii, et pole vist kedagi, kes meie smuutile eitavalt julgeks vastata.

Rattakohviku projekt osales Ajujahi konkursil ja jõudis top 40 hulka. Meie jaoks oli erinevate teiste start-up´idega üheskoos töötamine väga hea ja arendav kogemus ning see oligi see, mis tõstis meie idee uuele tasemele.

Rattakohviku meeskond on rikkalikmeil on nii kujundajaid/disainereid, insenere, hingega teenindajaid, toitlustusettevõtjaid, kui ka südamega kokkasid ning lisaks eelnevalt väljatoodulekõik on sisimas väga suured maailmamuutjad.

Tahad Sinagi osa saada rattakohviku käivitamisestliitu meie meeskonnaga!
Soovid aidata rattakohviku loomisele rahaliseltkirjuta meile: rattakohvik@gmail.com.
Juba peatse kohtumiseniinspireerival rattakohvikul!

Kohvik Inspiratsiooni kohta leiad täpsemat infot siit:
https://www.facebook.com/KohvikInspiratsioon
www.kohvikinspiratsioon.ee

Koostöö võimalused: Otsime koostööd ettevõtetega

Kontaktandmed

Nimi: Toomas Laigu
Telefon: +372 5851 6230
E-mail: taimetoidurestoran@gmail.com
Veebilink: www.rattakohvik.ee