Global Management Challenge Estonia

Organisatsioon: MTÜ GMC Estonia
Toimumispiirkond: Üle Eesti
Lisatud: 09.09.2013
Sihtgrupp: Noored, Õpetajad
Tegevuse tüüp: Pikaajaline programm
Eesmärk:

MTÜ GMC Estonia panustab Eesti ettevõtluskeskkonna arengusse läbi tänaste ja tulevaste juhtide. Meie eesmärgiks on pakkuda Eestis õppivatele tudengitele võimalust täiendada kõrgkoolis saadavaid juhtimisalaseid teoreetilisi teadmisi praktiliste kogemustega ning panna oma oskused ärijuhtimises proovile nii omavahelises kui ka rahvusvahelises konkurentsis. Samas soovime kaasata ettevõtteid tudengite juhendamisse ning toetamisse ja viia seeläbi kokku tänased tööandjad ning andekad tulevikujuhid.

Global Managment Challenge on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000 juhti, ettevõtjat, spetsialisti ja tudengit rohkem kui 35 riigist.

Global Management Challenge juhtimisvõistlus põhineb virtuaalsesse keskkonda loodud ärisimulatsioonil. Simulatsioonimängus osalemine annab osalejatele võimaluse:
juhtida rahvusvahelistel turgudel tegutsevat äriettevõtet reaalsusele väga sarnases keskkonnas;
katsetada ja kogeda, kuidas Sinu meeskonna juhtimisotsused ettevõtte tulemusi mõjutavad;
tajuda, kuidas on seotud erinevad juhtimisvaldkonnad ettevõttes;
arendada otsustamiseks ja meeskonnatööks vajalikke oskusi. Kord aastas kohtuvad parimad võistkonnad rahvusvahelises finaalis.

2013. aasta sügisel toimub Eestis esmakordselt Global Management Challenge ärijuhtimisvõistlus tudengitele, mis annab ettevõtetele suurepärase võimaluse leida oma firmasse andekaid noori töötajaid või Trainee´sid, siduda GMC ettevõttesiseste mentor- või talendiotsinguprogrammidega, toetada võistlust auhindadega jmt.


Koostöövõimalused: Rahaline panus, auhind või preemia, info levitamine oma kanalites, toodete/teenustega toetamine, vabatahtlik mentorlus, esinemine GMC´ga seotud seminaridel ja üritustel

Koostöö võimalused: Otsime koostööd noorte, õpetajate ja koolidega, ettevõtetega

Kontaktandmed

Nimi: Kristi Kaarenperk
Telefon: +372 56 655 550
E-mail: kristi@simplimo.ee
Veebilink: www.gmcestonia.ee