GMC Estonia MTÜ

Organisatsioon: GMC Estonia MTÜ
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 12.09.2013
Sihtgrupp: Koolid, Noored
Eesmärk:

MTÜ GMC Estonia panustab Eesti ettevõtluskeskkonna arengusse läbi tänaste ja tulevaste juhtide. Meie eesmärgiks on pakkuda Eestis õppivatele tudengitele võimalust täiendada kõrgkoolis saadavaid juhtimisalaseid teoreetilisi teadmisi praktiliste kogemustega ning panna oma oskused ärijuhtimises proovile nii omavahelises kui ka rahvusvahelises konkurentsis. Samas soovime kaasata ettevõtteid tudengite juhendamisse ning toetamisse ja viia seeläbi kokku tänased tööandjad ning andekad tulevikujuhid.

Global Managment Challenge on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000 juhti, ettevõtjat, spetsialisti ja tudengit rohkem kui 35 riigist. 2013. aasta sügisel toimub Eestis esmakordselt Global Management Challenge ärijuhtimisvõistlus tudengitele, mis annab ettevõtetele suurepärase võimaluse leida oma firmasse andekaid noori töötajaid või Trainee´sid, siduda GMC ettevõttesiseste mentor- või talendiotsinguprogrammidega, toetada võistlust auhindadega jmt.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Rahaline toetamine, Õpilastele esinemine, Noorte juhendamine, Koolituste läbiviimine, Auhindadega toetamine, Töökohtade pakkumine, Toodete/teenustega toetamine, Info levitamine oma kanalites, Ruumidega toetamine
Roll toetustegevuses: Algataja

Kontaktandmed

Nimi: Kristi Kaarenperk
Telefon: +372 56 655 550
E-mail: kristi@simplimo.ee
Veebilink: www.gmcestonia.ee

Koostöö võrgustiku liikmetega:

Global Management Challenge Estonia