GoAdventure OÜ

Organisatsioon: GoAdventure OÜ
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 29.10.2013
Sihtgrupp: Lapsed, Noored
Eesmärk:

Meie eesmärgiks on eelkõige pöörata tähelepanu nendele lastele ja noortele, kes kasvavad asenduskodudes või vähekindlustatud peredes.

GoAdventure ja Lastekaitse Liidu vahel sõlmiti 2012 ja 2013. aastal koostööleping. Lepingu eesmärgiks on vähekindlustatud perede ja vanemliku hoolitsuseta andekate laste arengu toetamine ja innustamine oma ande edasiarendamiseks.

Kaks aastat järjest on GoAdventure välja pannud 12 auhinda (10 last ja 2 saatjat) Lastekaitse Liidu Remniku õppe- ja puhkekeskuse suvelaagri kolmes vahetuses viibivatele lastele. Auhinnaks on mõlemal aastal olnud 7-päevane puhkusereis Türki Side kuurorti 5 tärni hotelli Porto Azzurro Deltasse. Auhinnasaajad valiti välja sõltumatu žürii poolt laagrivahetuse jooksul toimuvate erinevate konkursside ja võistluste käigus. Sellel aastal toetas hotell lapsi ka tasuta delifnaariumi külastusega ning BTA kindlustuselt sai GoAdventure lastele ja nende saatjatele kindlustuse vaid 1 euroga. Ettevõte plaanib koostööd ka järgmisel aastal jätkata.

Paar korda aastas saame võimalusel pakkuda ka praktikakohti turismindust, projektijuhtimist või sekretäritööd õppivatele noortele.

Toetustegevused: Õpilastele esinemine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Tunnustamine, Praktikakohtade pakkumine, Soodustused noortele/koolidele
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad

Kontaktandmed

Nimi: Kadri Ruut
Telefon: +372 56 652 456
E-mail: kadri@goadventure.ee
Veebilink: www.goadventure.ee