Henkel Balti OÜ

Organisatsioon: Henkel Balti OÜ
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Tartu maakond
Lisatud: 19.06.2012
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored
Eesmärk:

Püüame oma toetustega motiveerida lastes arendama loovust ja julgust, oskust teha midagi oma kätega ja tahet end proovile panna. Usume, et see on tulevikus oluline, et noorte ideed oleks uuenduslikud ja fantaasiarikkad - et nende läbi teostaks nad iseend kui ka mõjutaksid positiivselt ühiskonda.

Korraldame 3-10 aastastele lastele suunatud Mr.Pritti kunstikonkurssi, mis on igal aastal erineval teemal ning mille eesmärk on innustada lapsi liimi ja erinevate materjalide abil looma oma "maailma". Premeerime tublimaid ning anname välja hulgaliselt eriauhindu, et märkida ära võimalikult palju töid.
Juba 6 aastat antud toetus Leinalaagrile võimaldab orvuks jäänud lastele korraldada suvel erinevaid õpitubasid, olles üheaegselt nii meelelahutuslikud kui arendavad.
Igal aastal juhendavad meie tehnilised konsultandid kutsehariduskeskuse ehituseriala õpilasi ning ettevõte toetab koolitusi toodete ja materjalidega, mille abil saab teoreetilised teadmised rakendada praktikasse.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Noorte juhendamine, Koolituste läbiviimine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Toodete/teenustega toetamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad

Kontaktandmed

Nimi: Herdis Olmaru
Telefon: +372 730 5806
E-mail: herdis.olmaru@henkel.com
Veebilink: www.henkel.ee