Lääne-Virumaa Karjäärikeskus

Organisatsioon: Lääne-Virumaa Karjäärikeskus
Toimumispiirkond: Lääne-Viru maakond
Lisatud: 28.05.2013
Eesmärk:

Lääne-Virumaa Karjäärikeskuse eesmärk on teha koolidega koostööd ning tõsta noorte teadlikkust karjäärivallas. "Unistused ellu!" võrgustikus soovime jagada infot ettevõtluse kohta.

Keskuse karjäärinõustajad käivad koolides ja teevad grupinõustamisi, karjääriteste ning individuaalseid nõustamisi. Koostöös koolidega mõeldakse, kuidas ühiselt edasi liikuda. Kaks korda aastas saadakse koolide karjäärikoordinaatoritega kokku ja arutatakse erinevatel  teemadel, eelkõige ühiste koostööpunktide leidmisel.

Nii palju kui võimalik teeb keskus koostööd tööandjatega, korraldatakse õppekäike ettevõtetesse ja maakondlike üritusi, et viia kokku erinevad osapooled, koolid, tööandjad, kõrgkoolid, kutsekoolid, huviringid, lasteaiad. Ühtlasi püütakse maakondliku teadlikkust tõsta sellega, et näidatakse erinevatel üritustel, et mis maakonnas toimub ja mida tehakse. Keskuses võetakse vastu ka noori ning jagatakse infomaterjale karjääri ja õppimise vallas. Keskuse üks osa ongi info jagamine ning artiklite kirjutamine kohalikku meediasse.

Noored tunnevad huvi väga erinevate valdkondade vastu, õppimise võimaluste kohta, ettevõtluse/ettevõtete kohta ning Eesti arengusuundade kohta üldse.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Õppekäik ettevõttesse, Noorte juhendamine

Kontaktandmed

Nimi: Tiiu Säbel
Telefon: +372 55 654 108
E-mail: tiiu@teejuht.ee
Veebilink: www.teejuht.ee