Microsoft Eesti

Organisatsioon: Microsoft Eesti
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 06.03.2012
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored, Õpetajad
Eesmärk:

Soovime toetada ettevõtlike noori ja teisi, kes loovad oma ettevõtte. Toetame ja julgustame tehnoloogiahuvilisi noori tehnoloogiat kasutama, katsetama ning ka enda teadmisi teistega jagamanii tööl kui koolis. Samuti on Microsoftil ellu kutsutud algatus, mis teavitab lapsi, nende vanemaid ja õpetajaid internetis peituvate ohtude eest.

Microsoft Eestil on mitmeid algatusi:
BizSpark programm aitab vähendada startup tarkvarafirmade esialgseid investeerimiskulutusi ja toetab neid nii tehnilistes küsimustes kui ka maailmakaardile jõudmises.
Microsoft Partnertudengite Programm pakub tudengitele rahvusvaheliselt tunnustatud partnertudengi staatust, tasuta ligipääs kogu Microsofti tarkvarale, hulgaliselt koolitusvõimalusi (tehnoloogiaraamatud, e-õppe & klassikoolitused), võimalus saada Microsofti sertifitseeritud professionaaliks (MCP), kuuluda superlahedasse Eesti tehnoloogiahuviliste tudengite eliitgruppi, võimalus osaleda põhjamaade ja Baltikumi MSP-de kokkutulekul jne.
Veebivend on internetiohutuse kampaania raames välja töötatud õppematerjalid õpetajatele, mis aitavad arutada õpilastega internetiohutuse alaseid küsimusi, anda lastele/noortele näpunäiteid, kuidas internetti ohutult kasutada ja kuidas veebis avaldada personaalset informatsiooni. Oleme aidanud teadvustada internetiohutuse olulisimaid probleeme ja kutsutud ka teisi organisatsioone kaasa mõtlema.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Õppekäik ettevõttesse, Koolituste läbiviimine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Õppematerjali koostamine, Tehnil. vahenditega toetamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus, Vabatahtlik mentorlus, Korraldaja, Läbiviija

Kontaktandmed

Nimi: Tiina Viiderfeld
Telefon: +372 667 9880
E-mail: tiinav@microsoft.com
Veebilink: www.microsoft.ee

Koostöö võrgustiku liikmetega:

Biz Spark
Microsofti Partnertudengite Programm
Veebivend