Noored Kooli alustab taas! Sooviavaldusi oodatakse 22.novembrini!

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

Noored Kooli programm on jõudnud juba 10. lennu värbamiseniOodatakse võimekaid inimesi, kes otsivad oma ellu uut väljakutset ja seda just nimelt hariduses. Programmi kaudu töötavad osalejad kaks aastat koolis õpetajana ja läbivad samaaegselt ka intensiivse koolitusprogrammi, mis valmistab neid ette pedagoogiliselt ja ka juhtimisalaselt. Pärast kahte aastat on osalejatel võimalik valida, kas ja kuidas soovivad oma edasise elu haridusvaldkonnaga siduda.

Noored Kooli suur soov on viia väga hea haridus iga lapseni Eestis ja selle visiooni realiseeriumiseks on meil vaja häid inimesi, kes soovivad midagi päriselt ära teha.

Kui oled omandanud või omandamas kõrgharidust (mitte pedagoolises valdkonnashiljemalt 2016.aasta kevadeks, siis ootame sooviavaldusi kuni 22.novembrini 2015. See on hea võimalus oma  teadmised ja oskused proovile panna!

Lisainfo kandideerimise kohta on üleval Noored Kooli kodulehel

Tutvu ka üritustega, mis tulemas on!

Noored Kooli programmi kogemust hinnatakse Eestis kõrgelt. Meie partneriteks on Eesti suurettevõtted, kes usuvad, et programmis osaleja kogemus on võrdväärne juhtimiskogemusega ning programmi järgselt osatakse seda kogemust ka töömaastikul kõrgelt hinnata. Mitmed juhid on kirjeldanud programmi vajalikkust ja kogemust siin!  

Täiendav info:

Maris Viires
Värbamis- ja turundusjuht
maris@nooredkooli.ee
www.nooredkooli.ee