Rahva Raamat AS

Organisatsioon: Rahva Raamat AS
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 05.06.2012
Sihtgrupp: Lapsed, Noored, Õpetajad
Eesmärk:

Toetust anname projektidele ja üritustele, mis edendavad noorte tarka ”isetegemise” ja ”iseolemise” oskust. Peame oluliseks, et vaimutoit oleks üliõpilastele nii palju kättesaadavam, kui meie selleks tingimused saame luua.

Oleme toetanund erinevaid konkursse ja muid ettevõtmisi auhindadega.
Toetasime Koolimeedia kaheteistkümnendat konkurssi, kus osales 29 koolilehte, 6 KooliTV-d, 5 blogi ja 4 raadiot 39st koolist üle Eesti.
Aitasime auhinnad välja panna ka Eesti Rahva Muuseumi korraldatud laste joonistusvõistlusele „Minu kingitus“. Muuseum ootas laste joonistusi nende lemmikkingitusest või hoopis pettumuse valmistanud kingist. Lisaks joonistusele pidid osalejad pildile lisama ka lühikese selgituse. Nii aitavad võistlustööd kaasa laste tarbimiskultuuri uurimisele.
Energia TV üle-eestililisele videokonkursile panime välja auhinna. Energia TV konkurss paneb aluse alternatiivsele õpimeetodile, edendab gümnaasiumide vahelist koostööd ning rajab hüppelaua andekatele noortele videotegijatele. Energia TV on Eesti Energia noorte ettevõtlikkuse programmi ENTRUM raames algatatud projekt.
Tudengi Teisipäevadel ehk teisipäevadel toetame hariduse arengut, andes tudengitest püsiklientidele ja nende juhendajatele -12% hinnasoodustust.

Toetustegevused: Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Soodustused noortele/koolidele
Roll toetustegevuses: Auhinnad või eripreemiad, hinnasoodustus -12% Tudengi Teisipäevadel

Kontaktandmed

Nimi: Anu Vagenstein
Telefon: +372 618 0018
E-mail: anu.vagenstein@rahvaraamat.ee
Veebilink: www.rahvaraamat.ee