Sakret OÜ

Organisatsioon: Sakret OÜ
Toimumispiirkond: Ida-Viru maakond, Järva maakond
Lisatud: 24.09.2012
Sihtgrupp: Koolid, Noored
Eesmärk:

Sakret soovib panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse läbi tiheda koostöö noorte inimeste ja nende õppeasutustega. Oleme veendunud, et Eesti noortel on piisavalt töökust ja ambitsioone, et oma unistused ellu viia, ning meie töö on teha kõik meist sõltuv, et noori inimesi aidata ja toetada. Just teotahe, töökus, leidlikkus ja ambitsioonikus on olnud Sakret tiimi edu võtmed ja on aidanud kasvatada ettevõtet Eesti üheks juhtivaks ehitusmaterjalide tootjaks.

Ühe toreda initsiatiivina on Sakret koostöös Narva Kutseõppekeskusega aastaid korraldanud Noorte plaatijate võistlust, mille raames noored spetsialistid saavad võrrelda erialaseid oskusi ning näidata oma tööd tulevastele tööandjatele. Võistluse eesmärk on anda algajatest meistritele šanss näidata end reaalsetes töötingimustes, võita potentsiaalsete tööandjate tähelepanu ja poolehoid, kuid saada ka inspiratsiooni ja praktikat iseendale tööandjaks hakkamiseks. Projekti elluviimiseks valitud Ida-Virumaa on Sakreti arvates väga perspektiivikas regioon kogu Eesti tuleviku jaoks, seetõttu peame vajalikuks anda oma panuse ehitussektori arengusse ennekõike just siin piirkonnas. Tulevikus plaanib Sakret laiendada projekti kõikidesse Eesti regioonidesse ning kaasata projekti peale plaatijate ka teisi ameteid esindavaid noori spetsialiste. Samas loodame, et meie algatusega liituvad ka teised valdkonna ettevõtted ning toetavad samamoodi noorte unistusi praktilisel viisil, andes tulevastele ettevõtjatele ja spetsialistidele reaalsed ülesanded ja vahendid nende lahendamiseks. Ettevõtlikkust ja ettevõtlust saab kõige efektiivsemalt õppida ja arendada läbi praktilise koostöö mentorite juhendamisel. Just seetõttu on noorte ettevõtlike inimeste kokkuviimine oma ala edukamate ettevõtetega parim viis tulevasele põlvkonnale know-how edasiandmiseks ja arendamiseks. Et Sakret ka oma panuse uue põlvkonna äriedusse anda saaks, otsustasime liituda „Unistused ellu!“ programmiga ning pöörata seni veel suuremat tähelepanu noorte inimeste võimete arendamisele.

Toetustegevused: Õppekäik ettevõttesse, Noorte juhendamine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Tunnustamine, Toodete/teenustega toetamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Ahto Leitud
Telefon: +372 384 6600
E-mail: ahto.leitud@sakret.ee
Veebilink: www.sakret.ee