Skanska EMV AS

Organisatsioon: Skanska EMV AS
Toimumispiirkond: Harju maakond
Lisatud: 06.08.2012
Sihtgrupp: Noored
Eesmärk:

Skanska EMV soovib panustada insenerihariduse huvitavamaks muutmisesse ning noorte lennukate, kuid läbimõeldud ideede teostamisse. Samuti noortele praktiliste kogemuste pakkumisse ning sidumisse valdkonnaga juba tudengieas. Noorte entusiasm ning valdkonna arenemiseks vajalikud mõtted viivad edasi nii valdkonda, kui on kasulikud nii noortele kui ka sellesse panustavale ettevõttele.
Skanska EMV soov on olla strateegiline partner ehituseriala arendamisel. Oleme valmis aitama ideede elluviimisel ning panustama ka enda teadmiste ja kogemustega. Pelgalt passiivne rahastaja roll ei ole meie eesmärgiks.

Skanska EMV-l on väga hea koostöö tudengiorganisatsiooniga BEST-Estonia, mis korraldab inseneriharidust tudeerivatele noortele mitmeid huvitavaid võistlusi ja üritusi. Teist aastat järjest osaleb Skanska EMV insenerivõistlusel, kus pakub lahendamiseks huvitavaid ülesandeid ehitustudengitele. Usume, et läbi praktiliste ülesannete on noortel suurem võimalus tutvuda valitud erialaga ning mõista kui põnev võib üks insenerivaldkond olla.
Lisaks tavalistele praktikakohtadele erinevatel projektidel, oleme sel aastal koostöös Tehnikakõrgkooliga pakkunud võimalust noortel ehitustudengitel panna kokku meeskond ning osaleda algusest lõpuni ühe silla ehitustöödel, mis annab lisaks teoreetilistele tõdedele väga palju teadmisi ühe projekti käigust. Muuhulgas oleme oma platsidel olnud vastuvõtjaks nii Eesti kui välismaa tudengitele ning andnud ka erinevaid teemasid puudutavaid loenguid.

Toetustegevused: Õppekäik ettevõttesse, Õpilastele esinemine, Noorte juhendamine, Konkursid/võistlused, Praktikakohtade pakkumine, Ülessannete koostamine tudengitele
Roll toetustegevuses: Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Irene Metsis
Telefon: +372 640 3302
E-mail: skanska@skanska.ee
Veebilink: www.skanska.ee