Swedbank AS

Organisatsioon: Swedbank AS
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Harju maakond
Lisatud: 29.02.2012
Sihtgrupp: Koolid, Lapsed, Noored, Õpetajad
Eesmärk:

Soovime toetada ja tunnustada noori nende endi ideede elluviimisel ning innustada ettevõtlusvaldkonnas end proovile panema.

Korraldame koostöös Rootsi Eksportnõukogu ja Rootsi Suursaatkonnaga Rootsi Äriauhinna konverentsi. Ürituse raames antakse välja ettevõtlusauhinnad kolmes kategoorias: 1. Kõige vastutustundlikum tegu 2. Kõige jätkusuutlikum ettevõte 3. Aasta noor ettevõtja. Aasta Noore Ettevõtja auhind annab inspireerivale ning ettevõtlikule noorele võimaluse enesetäiendusteks ning rikastavateks kogemusteks. Rootsi Äriauhind asutati 2006. aastal Leedus ja tänavu juba kolmandat korda Eestis toimuv konverents saab teoks koos .

Toetame Junior Achievement Eesti organisatsiooni, kelle missiooniks on arendada Eestis majandus - ja ettevõtlusõpet. Meie eriline tähelepanu on seotud õpilasfirmade programmi arendamisega, et noored saaksid oma esimese ettevõtluskogemuse just läbi õpilasfirma. Koos Junior Achivementi ja Briti Nõukoguga valmis inspireeriv õppematerjal "Ettevõtlik Koolitund" , mille eesmärk oli keskkooli noorte seas kasvatada huvi ettevõtlikkuse valdkonna vastu.

Swedbanki poolt on loodud noorte ettevõtlusprojektide konkurss „Tähed Särama“, mis oli loodud inimeste jaoks, kellel noorte elu edendamiseks jagus häid ideid, kuid nappis raha ideede teostamiseks. Üheteistkümne aasta jooskul toetati rohkem kui 600 000 euroga üle 400 särava idee.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Rahaline toetamine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Tunnustamine, Õppematerjali koostamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Rahaline panus

Kontaktandmed

Nimi: Ave Mellik
Telefon: +372 888 4721
E-mail: ave.mellik@swedbank.ee
Veebilink: www.swedbank.ee

Koostöö võrgustiku liikmetega:

Junior Achievement Eesti SA
Auhind "Aasta Noor Ettevõtja"
Tagasi kooli