Tasku Keskus AS

Organisatsioon: Tasku Keskus AS
Toimumispiirkond: Üle Eesti, Tartu maakond
Lisatud: 26.04.2012
Sihtgrupp: Lapsed, Noored
Eesmärk:

Tasku keskus on algatanud ja panustanud mitmetesse sotsiaalsetesse projektidessenäiteks Tartu Teerajajate Allee, jõekontsert Emajõel, pidev tegustemine näitusepaigana, koostöö noorteprojektidega. Meie eeskmärk on panustada kohalikku arengusse sh toetada ja tunnustada ettevõtlikke noori.

Oleme teinud koostööd Entrumi programmiga, osaledes nii programmist teavitamisel meie infokanalites kui tehes ühise jõuluprojekti 2011. aasta detsembris. Tasku aatriumis olid jalgrattad, mida vändates süttisid tuled jõulukuusel. Üks ratastest kandis Entrumi sümboolikat ning sõnumit "Loo oma energia".
Tasku keskuses on toimunud alates 2010. aastast Tartumaa õpilasfirmade laat, omaltpoolt oleme väja pannud ka auhinnad parimatele.
Aastatel  2010-2012 oleme teinud koostööd koolinoorte moekonkursiga Moeke, olles ürituse suurtoetajaks. Moekese finaalüritused on toimunud Taskus, keskus poolt on peaauhinnad erinevate vanuserühmade võitjatele ning oleme olnud igakülgselt toeks ürituse korraldamisel ja teavitusel.  Pildivalik: http://www.tasku.ee/2012/moeke/
Tasku on olnud ka partneriks noortekonverentsil "Teed tulevikku, OKEI" osaledes eksperdina ja noorte diskussioonigruppides.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Noorte juhendamine, Konkursid/võistlused, Auhindadega toetamine, Tunnustamine, Info levitamine oma kanalites, Ruumidega toetamine
Roll toetustegevuses: Algataja, Auhinnad või eripreemiad, Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Kristel Tannik
Telefon: +372 53 408 873
E-mail: kristel.tannik@tasku.ee
Veebilink: www.tasku.ee

Koostöö võrgustiku liikmetega:

Tartu Ärinõuandla SA