Technopolis Ülemiste AS

Organisatsioon: Technopolis Ülemiste AS
Toimumispiirkond: Harju maakond
Lisatud: 18.05.2012
Sihtgrupp: Noored
Eesmärk:

Tahame panustada noorema põlvkonna ettevõtlikkuse suurendamisse ja ettevõtlusõppe arendamisse. Ülemiste City on ettevõtluslinnak, mis ei kanna Targa Äri Linna nime juhuslikult. Siin on leidnud kodu paljud uuendusmeelsed ja teadmisi hindavad ettevõtted. Lähtume põhimõttest, et teadmisi väärtustav ettevõtlus on konkurentsivõimelisem ja võimaldab ettevõtetel teenida suuremat tulu. Lisaks sellele, et pakume loomingulist, vaba ja avatud töökeskkonda ning äritugiteenuseid, oleme pidanud vajalikuks ka ettevõtlikkuse arendamisele kaasa aidata.

Oleme olnud partneriks erinevatele projektidele:
StartSmart! on projekti Finest Startup Development Programme raames korraldatav Eesti-Soome üritustesari. Projekti partneriteks on Eesti Arengufond, Technopolis Ülemiste, Aalto Ülikooli väikeettevõtete üksus, EAS ning ettevõtluskonkursi Ajujaht korraldaja BDA Consulting. Projekti kaasrahastatakse Interreg IV A Programmi 2007-2013 vahenditest.
Ettevõtluskonkursi Ajujaht eesmärk on aidata noori talente uuenduslike ettevõtete loomisel. Konkursi ellukutsuja on EAS ja konkursi korraldamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest. Oleme ettevõtluskonkursi Ajujaht toetanud juba viis aastat.
Garage48 Tallinn kaaskorraldaja oleme olnud viimasel kahel aastal.
Tallinna Ettevõtluspäeval oleme ettevõtlushuvilistele pakkunud aastaid võimalust linnaku ja siin asuvate ettevõtetega tutvumiseks. Selleks oleme kaasanud ka linnakus asuvaid ettevõtteid.
Lisaks oleme korraldanud linnakus ekskursioone ka teistele huvi tundnud gümnaasiumi- ja üliõpilasgruppidele.

Vahendame ka oma kanalite kaudu infot ettevõtlust ja ettevõtlikkust toetavate ürituste, koolituste, programmide kohta.

Toetustegevused: Pikaajaline programm, Õppekäik ettevõttesse, Konkursid/võistlused, Info levitamine oma kanalites
Roll toetustegevuses: Vabatahtlik mentorlus

Kontaktandmed

Nimi: Tõnis Pechter
Telefon: +372 610 1109
E-mail: tonis.pechter@technopolis.ee
Veebilink: www.technopolis.ee