Valgamaa noorte projekt Meediator

Organisatsioon: MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla
Toimumispiirkond: Valga maakond
Lisatud: 07.10.2014
Sihtgrupp: Noored
Tegevuse tüüp: Projekt
Eesmärk:

Antud algatuse kaudu soovime noorte meediahariduse tõsta uuele ja paremale tasemele.

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija.

Noorteleht Tankla eesmärgiks on anda noortele meediaalast haridust ja laiendada nende silmaringi ning anda rohkem väljundeid oma demokraatia väljendamiseks. Lisaks annab noortelehe töö võimaluse kätt proovida kirjutamises, keeletoimetamises, küljendamises jms.

Antud algatusega soovime pakkuda veel laiemal hulgal noortele võimaluse tegeleda meediaharidusega mitteformaalsel moel ning parendada ja arendada töövahendeid, mis tagaksid kiirema ja kvaliteetsema lõpptulemuse. Olemas on küll hädapärane tehnika, kuid see on kiiresti vananev ja liiga algeline.

Eriti oodatud on abi rahalise või tänapäevaste seadmete (kaamerad, mikrofonid, hea jõudlusega arvuti, kõvaketaste, statiivide jms) kujul. Kindlasti on teretulnud abi ka oma ala asjatundjate näol, kes aitaksid koolituspäevi ja seminare sisustada loengute ja õpetustega.

2015 aastal toimub Valgamaal esimest korda lastele meediateemaline huviring "Tankla mini", mille eestvedajad on samuti kõik Tankla enda noored.

Valgamaa noorteleht Tanklahttp://issuu.com/tanklaleht
Tankla TV - https://www.youtube.com/user/tanklanet
Valgamaa noorteportaal Tanklahttp://tankla.net


Koostöö võimalusedrahaline panus, toodete/teenustega toetamine, vabatahtlik mentorlus

Koostöö võimalused: Otsime koostööd ettevõtetega

Kontaktandmed

Nimi: Timo Arbeiter
Telefon: +372 511 7817
E-mail: timo@tankla.net
Veebilink: http://tankla.net/tankla/tv/tankla-tv-uudised.html