VeniVidiVici Õpilasvahetus ootab osalema!

Error

The Schema module does not support the "mysqli" database type.

VeniVidiVici Õpilasvahetus alustab juba neljandat õppe-aastat! Õpilasvahetus võimaldab minna teistesse Eesti piirkondadesse õppima ja elama. Tahame tõestada, et alati ei olegi vaja välismaale tõtata, et midagi uut ja huvitavat näha. Igal paigal on omamoodi nägu, erilised tegevused ja mis peaminevahvad inimesed! Kõike lihtsalt peab ise nägema, et mõista meie väikse riigi mitmekesisust!

Kas poleks mitte põnev õppida üks või kaks nädalat näiteks pealinnas, tutvuda Hiiumaaga või sõita hoopis Ida-Virumaale? Noortel on tore avastada mõne väikese koha nostalgia ja õppida sealses pisikeses maakoolis, olles ise kogu aeg elanud Tallinnas. Omaette elamus on aga minna ka teise keele- ja kultuuriruumiga perre ja kooli.

VeniVidiVici Õpilasvahetus pakub individuaalselt midagi igale õpilasele: leitakse uusi sõpru, saadakse iseseisvust ja erinevaid ideid, mida oma kodukohas rakendada, võõrkeelse kooli valimise korral võimaldab õpilasvahetus ka keelepraktikat. Viibimine teises koolikeskkonnas on igal juhul ja igas mõttes rikastav elamus noorele inimesele!

Vahetusõpilaste majutamine toimub peredes. Head lapsevanemad, majutajateks saavad olla kõik, kelle lapsed käivad vastuvõtvas koolis või elavad antud kooli läheduses. Vahetusõpilase majutamine on põnev ja väärt kogemusühiselt saab kultuurselt ning teguderohkelt aega veeta.

VeniVidiVici Õpilasvahetuses on osalenud juba üle 270 õpilaseosale SINAGI!

Lisainfo vvvopilasvahetus.eu ja vaata videot!